Zmena chutí cover

DOMA • NEDEĽA O 17:00

Revolúcia jedla v Bratislave!

14. 05 2015 16:00 | Martina
FRDday.jpg
 
aneta.jpg
janica.jpg

Food Revolution Day 2015

Počuli ste už o Food Revolution Day? Je to projekt svetoznámeho kuchára Jamieho Olivera, ktorý sa snaží propagovať zdravú stravu. Heslom tohto projektu je: "Bojujeme za vzdelávanie v stravovaní". Keďže je to deň revolúcie v jedení, prispieť môžete aj vy a to jednoducho tak, že to svoje a vami pripravené zdravé jedlo, budete jednoducho zdieľať na sociálnej sieti.

Nebojte sa nejde, len o zahraničné podujatie, práve naopak! My totiž na Slovensku máme jeho ambasádorky. Sú síce pomerne neznáme, ale o to šikovnejšie dievčatá, ktoré vedia variť! Janica Lacová a Aneta Orosi majú svoj vlastný web, kde zverejňujú recepty, ktoré sú zaujímavé, netradičné a hlavne inšpiratívne.

Obe dievčatá sa venujú zdravej výžive, robia prezentácie a propagujú zdravú kuchyňu a dostávajú ju tak do povedomia čoraz širšej verejnosti. My sme ich našli pri varení a rovno sme obe vyspovedali, povedali nám aj čo to o víkendovej akcii, ktorá sa bude konať 15.-16. mája v Bratislave. Sledujte video!

Ak radi varíte máme pre vás výbornú správu. Janicu a Anetu uvidíte už čoskoro v novej šou Zmena chutí na TV Doma.

 
 

Inšpirovať sa môžete už aj tu! Spojili sme moderný pohľad na portál o varení, pečení a kulinárstve s množstvom videoobsahu, receptov a fotografií: Markíza už aj chutí! Prichádza nový portál Varený - pečený

Upútavka

 
Zmena chutí s Anetou a Janicou - v pondelok, 29. júna, o 20.05!
Sledujte celé epizody na