Zmena chutí cover

DOMA • NEDEĽA O 17:00

Zmena chutí vám určite zachutí!

21. 05 2015 11:00 | Martina
Zmena chutí - Janica a Aneta
Zmena chutí - Janica a Aneta
Zmena chutí - Aneta a Janica
Zmena chutí - Janica a Aneta
Zmena chutí - Aneta a Janica

A nebude to len o pekných babách...

Zmena chutí je nová kulinárska relácia TV Doma, kde namiesto typických kuchárov uvidíte dve mladé dievčatá a to sa teda bude na čo pozerať! A to najmä preto, že tieto dievčatá nie sú len typickými kuchárkami. Janica Lacová a Aneta Orosiová pripravujú totiž tradičné recepty, tak trochu inak... moderne. Nie je to len o varení, veľkú úlohu, tu zohrávajú aj modely, v ktorých ich uvidíte. Hlavné hrdinky šou, totiž spolupracujú s viacerými známymi návrhármi, takže bude sa čím inšpirovať.

Zaujímavosťou relácie je, že každý diel obsahuje súboj, v ktorom každá z protagonistiek pripravuje ten istý recept, v inej verzii. Prvý recept bude pripravovaný klasicky tak, ako ho mnohí poznáme a ten druhý naopak v modernom prevedení. Druhá varianta receptu sa bude pripravovať v modernej, odľahčenej forme so zdravšími ingredienciami. Takže diváci sa aj čo to naučia a doplnia tak svoje kuchárske knihy. 

Čím sa líši tento formát od iných? Na obrazovkách neuvidíte len spomínané kuchárky, ale vypomáhať im budú ľudia, ktorí sa venujú zdravému štýlu a ním aj žijú. Sú to ľudia, ktorí si vedia sami dopestovať zdravé potraviny a suroviny, ktoré majú priamo z fariem a majú vlastné know-how, ako si dopestovať potraviny, ktoré sú o čosi lepšie, ako tie v obchodoch.

Ak radi varíte a chcete sa naučiť niečo nové, nenechajte si ujsť reláciu ZMENA CHUTÍ, ktorú uvidíte na TV Doma už 8. júna!

 

Upútavka

 
Zmena chutí s Anetou a Janicou - v pondelok, 29. júna, o 20.05!
Sledujte celé epizody na